Budete spokojení

S dovolenou v Chorvatsku autobusem budete zcela jistě spokojeni. Nabízíme vám cestu luxusními vozy s pohodlnými sedačkami.  K tomu, abyste měli pohodlný výhled i za slunného počasí, http://www.in-pocasi.cz/uzivatele/registrace.php vám pomohou příjemná tónovaná boční skla. Během cesty si můžete nakupovat teplé i studené občerstvení a samozřejmě využívat i WC. Aby vám hodiny rychleji ubíhali, promítáme na […]

S dovolenou v Chorvatsku autobusem budete zcela jistě spokojeni. Nabízíme vám cestu luxusními vozy s pohodlnými sedačkami.  K tomu, abyste měli pohodlný výhled i za slunného počasí, http://www.in-pocasi.cz/uzivatele/registrace.php vám pomohou příjemná tónovaná boční skla. Během cesty si můžete nakupovat teplé i studené občerstvení a samozřejmě využívat i WC. Aby vám hodiny rychleji ubíhali, promítáme na LCD displejích filmy. Plně můžete využívat i vaše mobilní telefony, notebooky i jinou elektroniku, protože máte ve voze nejen u každého sedala dobíjejí zásuvky USB, ale také je zde wifi připojení zdarma. Zarezervujte si včas jízdenky pro vás i vaši rodinu a pojeďte s námi za odpočinkem u Jaderského moře.

Vysněné Jaderské moře

Pojeďte s námi na dovolenou. K Jaderskému moři míříme našimi luxusními a pohodlnými autobusy každý pátek z Prahy. Během cesty vám naše moderní vozy poskytují vše, co byste během jízdy mohli potřebovat. V ranních hodinách jsme v naší první zastávce, a to je Zadar. Posledním letoviskem, odkud také každou sobotu navečer vyjíždíme zpět do České republiky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup