Domy za méně než 1,7 milionu korun

Chcete mít vlastní dům, bazén a velkou zahradu? To je poměrně finančně náročné, ale u naší společnosti se tento sen může hravě stát realitou. Dřevostavbami se zabýváme již deset let a díky tomu máme skutečně mnoho zkušeností. Takto postavený dům je navíc nízkoenergetický. Vybírat můžete z několika finančních kategorií, a sice do 1,7 milionu korun […]

Chcete mít vlastní dům, bazén a velkou zahradu? To je poměrně finančně náročné, ale u naší společnosti se tento sen může hravě stát realitou. Dřevostavbami se zabýváme již deset let a díky tomu máme skutečně mnoho zkušeností. Takto postavený dům je navíc nízkoenergetický. Vybírat můžete z několika finančních kategorií, a sice do 1,7 milionu korun nebo přesahující částku 3,1 milionu korun.

Splníme Vám každé přání

Ukažte nám svůj vysněný dům a zbytek již nechte na nás. Každá dřevostavba vychází z individuální projektové dokumentace, takže dokážeme splnit skutečně každé přání. Na našich internetových stránkách si můžete přečíst realizace a reference. Zdarma a nezávazně Vám také můžeme vyhotovit cenovou nabídku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup