Festival potřetí

Chystáte se opět rozjet svůj, snad již trochu tradiční festival a alespoň na pár dní oživit vaši malou východočeskou obec zapadlou v moři luhů a hájů. Už se toho nemůžete dočkat, až opět začnete s organizací a s plánováním a pevně doufáte v to, že se nemohou dočkat také vaši fanoušci a návštěvníci. Začali jste pozvolna a v malém […]

Chystáte se opět rozjet svůj, snad již trochu tradiční festival a alespoň na pár dní oživit vaši malou východočeskou obec zapadlou v moři luhů a hájů. Už se toho nemůžete dočkat, až opět začnete s organizací a s plánováním a pevně doufáte v to, že se nemohou dočkat také vaši fanoušci a návštěvníci. Začali jste pozvolna a v malém a myslíte si, že to má své výhody. První ročník se odehrál takřka na zelené louce s několika kapelami na pódiu, druhý už si našel své sponzory a tak byl o něco propracovanější, no a ten třetí, který vás teprve čeká, hodláte ještě více vyšperkovat.

Každý rok bonus navíc

Vaši fanoušci se tak mají stále na co těšit, každý rok je čeká nějaké to překvapení. Třeba letos byste pro ně chtěli připravit i upomínkové předměty, kterými podpoří váš festival a které si budou moci odnést na památku. A ani nemusíte příliš tápat nad tím, jaké to budou. Sami jste protřelými účastníky všemožných koncertů a podobných akcí a tak moc dobře víte, co má smysl a co lidi vždycky užijí. A to jsou vtipná trička, potištěné hrnečky a reklamní tašky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup