Ideální výběr

K ideální žádosti o ruku mi už chyběl pouze zásnubní prstýnek. Nenápadně jsem si jeden půjčil ze šperkovnice své přítelkyně, o kterém vím, že jej často nosí a zjistil velikost. Obešel jsem mnoho zlatnictví, kde jsem potkával další budoucí žadatele o ruce svých dam, ale stále se mi nedařilo vybrat ten pravý kousek. Designové kousky […]

K ideální žádosti o ruku mi už chyběl pouze zásnubní prstýnek. Nenápadně jsem si jeden půjčil ze šperkovnice své přítelkyně, o kterém vím, že jej často nosí a zjistil velikost. Obešel jsem mnoho zlatnictví, kde jsem potkával další budoucí žadatele o ruce svých dam, ale stále se mi nedařilo vybrat ten pravý kousek. Designové kousky mi přišly málo originální, příliš moderní a nakonec jsem si uvědomil, že se mi žádný z nich nelíbí proto, že by je dostaly i další ženy, ne jen ta moje. Chtěl jsem pro ni něco jedinečného.

Ruční práce je vždy jedinečná

Vzpomněl jsem si, jak ráda nakupuje umělecké kousky, má ráda originální kusy, kterým někdo věnoval mnoho práce a jsou nenapodobitelné. Zapátral jsem a zjistil, že i zásnubní prsteny se vyrábí ručně, našel toho nejlepšího řemeslníka a designéra v jednom a měl jasno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup