Jak najít toho pravého

Někteří lidé prostě nemají štěstí na toho pravého partnera. Pořád narážejí na stejné typy a pořád nejsou spokojeni. Je to prostě lidskou povahou a tím, koho k sobě přitahujeme. Chceme-li někoho jiného, musíme se začít měnit sami. Skoro to zní jako nějaký přírodní zákon, že? Ale zpravidla vám napoví lecjaká moudrá knížka nebo horoskop lásky […]

Někteří lidé prostě nemají štěstí na toho pravého partnera. Pořád narážejí na stejné typy a pořád nejsou spokojeni. Je to prostě lidskou povahou a tím, koho k sobě přitahujeme. Chceme-li někoho jiného, musíme se začít měnit sami. Skoro to zní jako nějaký přírodní zákon, že? Ale zpravidla vám napoví lecjaká moudrá knížka nebo horoskop lásky a vy na věc náhle získáte zcela jiný náhled. A pak už je potřeba jenom kopnout do pedálů a rozjet to!

Proměny přirozené a nucené

Když vás váš partner chce měnit k obrazu svému / například odnaučit vás kouřit, naučit vás moderně se oblékat nebo třeba tančit/, bráníte se. Vaše zažité rituály se zdají být kamenné. Jenomže, milujete-li někoho tolik, že to pro něho uděláte, pak i horoskop lásky je proti takovému přesvědčení slabý odvar. I když – přečtete si ho docela rádi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup