Jaké potřebujete produkty?

Nevíte, jakým kojeneckým oblečením své miminko vybavit? Je třeba si pořídit nejrůznější velikosti. 50-56 jsou nejmenší možné varianty, které jsou potřebné jen pár týdnů. Velikosti 62-68 jsou již více používané, ale některé děti je mají již od narození. Záleží na hmotnosti a délce vašeho miminka! Buďte praktická a připravená na vše a objednávejte od každého […]

Nevíte, jakým kojeneckým oblečením své miminko vybavit? Je třeba si pořídit nejrůznější velikosti. 50-56 jsou nejmenší možné varianty, které jsou potřebné jen pár týdnů. Velikosti 62-68 jsou již více používané, ale některé děti je mají již od narození. Záleží na hmotnosti a délce vašeho miminka! Buďte praktická a připravená na vše a objednávejte od každého něco!

Hebká kůžička miminek

Díváte se na své miminko a vidíte, jak jeho kůžička potřebuje jemné a hebké výrobky? To platí i pro druhy kojeneckého oblečení, které je k dostání v Minišatníku za skutečně snové ceny! Vrhněte se na objednávání a vybírejte z materiálů fleece, froté, flanel, bavlna nebo samet. Užívejte si tyto neopakovatelné chvíle, které odplují jako voda.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup