Láska je mocná čarodějka

Jste touto dobou právě čerstvě zamilovaní a říkáte si, že lepší už to snad ani nemůže být? Jste počátečním poblázněním natolik zaslepení, že se nedokážete soustředit na nic jiného? Slunce svítí, ptáci zpívají a Vy přes růžové brýle, které máte už pár dní na nose, hledíte vstříc té nejromantičtější budoucnosti, kterou plánujete strávit po boku […]

Jste touto dobou právě čerstvě zamilovaní a říkáte si, že lepší už to snad ani nemůže být? Jste počátečním poblázněním natolik zaslepení, že se nedokážete soustředit na nic jiného? Slunce svítí, ptáci zpívají a Vy přes růžové brýle, které máte už pár dní na nose, hledíte vstříc té nejromantičtější budoucnosti, kterou plánujete strávit po boku své nové známosti.

Našli jste toho pravého?

Nicméně dny plynou a Vaše představy pomalu klesají z růžového obláčku do světa reality. Přichází ta známá chvíle pochyb, zda je pro Vás právě nynější partner tím pravým, anebo ne. Neměli byste se přeci jen lépe s někým jiným? Anebo jste se jen nechali unést prvními vadami na kráse, které má každý? Nepochybujte, zeptejte se partnerského horoskopu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup