Láska roky nepočítá

Láska kvete v každém věku, jen co je pravda. A kvete o to víc, když nemá jeden z partnerů hluboko do kapsy. To si pak může vybírat a nemá o společnost nouzi. Však jste si říkala, jak dlouho to může trvat, než vašeho bratra zase nějaké lovkyně uloví. A netrvalo dlouho a už je dokonce ruka v rukávě […]

Láska kvete v každém věku, jen co je pravda. A kvete o to víc, když nemá jeden z partnerů hluboko do kapsy. To si pak může vybírat a nemá o společnost nouzi. Však jste si říkala, jak dlouho to může trvat, než vašeho bratra zase nějaké lovkyně uloví. A netrvalo dlouho a už je dokonce ruka v rukávě a svatba klepe na dveře. Vy se sice divíte, že to někomu stojí za to, aby si kvůli tučnému kontu bral o třicet let staršího chlapa, nicméně to není vaše starost a vy to svému milému bratrovi jen a jen přejete, i když moc dobře víte, jak to ve skutečnosti je a pouze tápete nad tím, zda to ví i on anebo je ta láska skutečně slepá.

Užívat si v každém věku

Ale dnes už vlastně o nic nejde. Jen ať si ještě užije, dokud na tom světě ještě je. Vždyť v šedesáti letech člověk nikdy neví, kdy to na něj přijde. A dnes, díky vědeckému a hlavně lékařskému pokroku, už můžeme všichni hltat život plnými doušky, ať je nám dvacet anebo osmdesát. Vždyť jen si vezměte takový Cialis, jaká je to zdravotní a sexuální revoluce. Stačí pilulka denně a víkendu strávenému v posteli už nestojí nic v cestě, a klidně v ní můžete dovádět od rána do večera.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup