Nespoléhejte na banku

Někdo přijde do banky, chce půjčit peníze, ale banka se mu jen „vysměje“. Z jakého důvodu? Většinou proto, že dotyčný podle nich nemá dostatečné příjmy. Nebo dokonce příjmy má celkem vysoké, ale díky nějaké nepozornosti se dostal do registru. Je toto i váš případ? Také se na vás v bance dívají skrz prsty? V tom […]

Někdo přijde do banky, chce půjčit peníze, ale banka se mu jen „vysměje“. Z jakého důvodu? Většinou proto, že dotyčný podle nich nemá dostatečné příjmy. Nebo dokonce příjmy má celkem vysoké, ale díky nějaké nepozornosti se dostal do registru. Je toto i váš případ? Také se na vás v bance dívají skrz prsty? V tom případě se zkuste obrátit na někoho, kdo vám nabídne hypotéku bez registrů.

Bez nesmyslných podmínek

My se nedíváme na žádné příjmy, ani nenahlížíme do registrů. Nezajímá nás ani, na co chcete peníze použít. To je přece vaše soukromá věc, nemyslíte? K získání půjčky nestanovujeme žádné nesmyslné podmínky. Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí, která ani nemusí být vaše, je-li ochotná vám ručit třetí osoba. Kontaktujte nás pomocí bezplatné a nezávazné žádosti. Co nejdříve vás budeme kontaktovat s nabídkou. Půjčku vám schválíme do 24 hodin od obdržení potřebných dokumentů (žádost, fotografie nemovitosti. A nebojte se žádných vysokých poplatků. Předem nic neplatíte a splátky a sazby nejsou vyšší, než v bance.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup