Ohromit sama sebe a být v bezpečí

Láká vás okusit mámivou sílu poppers? Chcete se dostat do područí vášně, touhy a sladkého mámení sexu? Nesmíte však zapomenout na dodržování bezpečnostních pravidel, které patří k povinnostem každého. Nezalekněte se hned všech hořlavých a toxických vlastností, není třeba. To, že patří do rizikové skupiny, neznamená, že jsou nebezpečné. Dospělý jedinec musí uznat sál za […]

Láká vás okusit mámivou sílu poppers? Chcete se dostat do područí vášně, touhy a sladkého mámení sexu? Nesmíte však zapomenout na dodržování bezpečnostních pravidel, které patří k povinnostem každého. Nezalekněte se hned všech hořlavých a toxických vlastností, není třeba. To, že patří do rizikové skupiny, neznamená, že jsou nebezpečné. Dospělý jedinec musí uznat sál za vhodné, zda je schopen dodržet snadná pravidla aplikace.

Rychlá pomoc je na místě

To, že je poppers oblíbenec při sexu je známá věc. Lidé však zapomínají na tyto kritéria, která rádi porušují a často se zraní. Pokud dojde k nehodě, je nutné vypít hodně vody. Jestliže jsou zasaženy oči, okamžitě je vypláchněte vodou a neprodleně navštivte lékaře. Vyhledáním lékařské péče se ujistíte o možném problému.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup