Potisk triček

Blíží se oslava někoho z Vašich známých či přátel? Vy si marně lámete hlavu, jakým dárkem potěšit? Potisk triček je opravdu originálním dárkem pro každého. U nás si můžete vybrat jakoukoliv barvu a sami si zvolit potisk. Naše firma Xfer s. r. o. je to pravé právě pro příležitost, jak udělat radost a zároveň překvapit […]

Blíží se oslava někoho z Vašich známých či přátel? Vy si marně lámete hlavu, jakým dárkem potěšit? Potisk triček je opravdu originálním dárkem pro každého. U nás si můžete vybrat jakoukoliv barvu a sami si zvolit potisk.
Naše firma Xfer s. r. o. je to pravé právě pro příležitost, jak udělat radost a zároveň překvapit oslavence. Potisk triček spolupracuje se španělskou firmou Roly již od roku 2006. Všechny Vaše výrobky jsou kvalitní i originální zároveň, ale snažíme se i o cenovou dostupnost pro každého zákazníka.

Široký výběr

Teď je jen na Vás zda se rozhodnete pro triko, kšiltovku či flaušovou mikinu. Potisk triček vždy splní Vaše přání. Pokud u nás nemůžete nalézt právě to, co hledáte. Nebojte se nám ozvat a my Vám poradíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup