Potřebujete něco do oken? Dodáme rolety i žaluzie na míru.

Rolety by měly být nedílnou součástí každého okna, protože mají nejen okrasnou funkci, ale také okno doplňují z dalších hledisek. Kromě tepelné izolace zajišťují plynulou regulaci světla až do šeření a noci. Naše rolety dále nabízejí ochranu proti hluku, což oceníte, bydlíte-li v hustěji obydlené oblasti či vedle rušné železniční či silniční komunikace. Dále je […]

Rolety by měly být nedílnou součástí každého okna, protože mají nejen okrasnou funkci, ale také okno doplňují z dalších hledisek. Kromě tepelné izolace zajišťují plynulou regulaci světla až do šeření a noci.

Naše rolety dále nabízejí ochranu proti hluku, což oceníte, bydlíte-li v hustěji obydlené oblasti či vedle rušné železniční či silniční komunikace. Dále je tu ochrana před povětrnostními vlivy. Zkrátka rolety chrání Vaše okna. Určitě nebudete litovat.

Žaluzie

Vertikální žaluzie se montují buď do překladu nad oknem nebo na strop. Do vodicí lišty se nasadí pruhy látky, které se spojí ovládacím řetízkem. Ovládání se provádí pomocí řetízku nebo šňůry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup