Používat či nepoužívat přípravky na bázi chloru?

Není to ani tak dávno, kdy jsme slýchali z úst jedněch odborníků, že chlor je škodlivý pro lidské tělo a z druhé strany zase zaznívalo, že je to bezpečná dezinfekce pro naše bazény. A kde je tedy vlastně pravda? On totiž není chlor jako chlor, jako u každého jiného přípravku se i zde můžeme setkat […]

Není to ani tak dávno, kdy jsme slýchali z úst jedněch odborníků, že chlor je škodlivý pro lidské tělo a z druhé strany zase zaznívalo, že je to bezpečná dezinfekce pro naše bazény. A kde je tedy vlastně pravda? On totiž není chlor jako chlor, jako u každého jiného přípravku se i zde můžeme setkat s chemií nekvalitní a potencionálně nebezpečnou a chemií bezpečnou a vhodnou, jakou je například i námi nabízený chlor do bazénu. Pokud tedy chcete bezpečný, otestovaný a stoprocentně funkční přípravek, nakupujte u nás!

Zeptejte se na názor pravých odborníků!

A když si stále nebudete vědět rady, pak nemusíte zoufat, protože jsme tu my. Napište nám a my vám velmi rádi poradíme s výběrem toho správného produktu. Poradíme, kdy je vhodné pořídit chlor do bazénu a kdy je výhodnější používat například bromové tablety, které také naleznete v naší nabídce. Uvidíte, že s naší pomocí docílíte té nejvyšší kvality vody ve vašem bazénu a budete si ho tak moci naplno užívat každý den. Nákup u nás zkrátka stojí za to!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup