Před koupí je třeba vědět, co chceme

Než se rozhodneme pořídit si domů rozkládací pohovku, musíme opravdu přesně vědět, co od ní očekáváme. Rozložené lůžko pohovky se může v jednom modelu plnohodnotně rovnat třeba běžným manželským postelím, v jiném modelu může být skryto provizorní lůžko typu „spartakiádní lehátko“ (pro mladší vojenské polní lůžko a pro ještě mladší zahradní opalovací lehátko). Je tak […]

Než se rozhodneme pořídit si domů rozkládací pohovku, musíme opravdu přesně vědět, co od ní očekáváme. Rozložené lůžko pohovky se může v jednom modelu plnohodnotně rovnat třeba běžným manželským postelím, v jiném modelu může být skryto provizorní lůžko typu „spartakiádní lehátko“ (pro mladší vojenské polní lůžko a pro ještě mladší zahradní opalovací lehátko). Je tak třeba vědět, jestli budeme pohovku využívat jako úložný prostor s tím, že lůžko je tam jen pro případ výjimečné situace, nebo zda na něm budeme spát každý den, protože jeden pokoj z vašeho 2+kk jsme věnovali dětem a ten druhý má sloužit jako obývák i ložnice současně.

Pokud víme, co chceme, začneme měřit

Jakmile si jednoznačně ujasníme účel nové pohovky, začneme měřit prostor, který by měla zabírat, nebo, lépe řečeno, který máme maximálně k dispozici, jsou-li naše bytové poměry neutěšené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup