Při výběru materiálu se vyplatí přemýšlet

Chcete si vybudovat na své zahrádce pergolu pro trávení volného času a krásný chvil odpočinku přímo u vašeho domu, kde budete obklopeni uklidňující zelení. Před tím, než se pustíte do samotné stavby, je třeba si dobře rozmyslet a zvážit, jaké použít materiály. Rozhodně se to vyplatí každému, vždyť ne nadarmo se říká „dvakrát měř a […]

Chcete si vybudovat na své zahrádce pergolu pro trávení volného času a krásný chvil odpočinku přímo u vašeho domu, kde budete obklopeni uklidňující zelení. Před tím, než se pustíte do samotné stavby, je třeba si dobře rozmyslet a zvážit, jaké použít materiály. Rozhodně se to vyplatí každému, vždyť ne nadarmo se říká „dvakrát měř a jednou řež“. Stejně tak výběr materiálů by měl projít pečlivou úvahou.

Aby vám pergola nezplesnivěla

Pro konstrukci pergoly můžete použít poněkud méně známého konstrukčního materiálu, kterým jsou kvh hranoly. Ty jsou vyrobené z hoblovaného smrkového materiálu a jejich vlastností je, že neplesnivý a skvěle odolávají vlhkosti, a to je u staveb jakými jsou například pegoly či altány nesmírně důležité.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup