Překladatelů je jak máku, těch dobrých pomálu

Potřebujete důvěryhodného tlumočníka z angličtiny? Jste student a nemáte na to, abyste platil agentuře, nehorázné sumy? Tak jste tu správně. Nelekejte se toho, že nabízím překlad do angličtiny v Kolíně nebo v Poděbradech. V dnešní době moderních technologií, samozřejmě není problém, abyste mi podklady pro práci poslali mailem.   Jsem profesionální a důkladná   Lze se domluvit na přeložení […]

Potřebujete důvěryhodného tlumočníka z angličtiny? Jste student a nemáte na to, abyste platil agentuře, nehorázné sumy? Tak jste tu správně. Nelekejte se toho, že nabízím překlad do angličtiny v Kolíně nebo v Poděbradech. V dnešní době moderních technologií, samozřejmě není problém, abyste mi podklady pro práci poslali mailem.

 

Jsem profesionální a důkladná

 
Lze se domluvit na přeložení bakalářské, diplomové a disertační práce. Zvládám jak obecný tak odborný text. Pomohu Vám i s korekturami. Nemusíte se bát, nejsem žádná začátečnice. Mám 18ti  letou praxi, kterou jsem si prohlubovala působením na jazykových školách. Nyní pracuji na gymnáziu. Za svého působení v tomto oboru jsem získala dvě státní jazykové zkoušky. Neváhejte tedy a kontaktujte mně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup