Radit je snadné

Nedávno jste se přesvědčila o tom, jak snadné je někomu radit a naopak jak těžké je vypořádat se se stejným problémem sám. Když jste totiž přišla na to, že vašeho manžela sužují hemeroidy, tak jste neváhala a tlačila jste ho plnou parou k tomu, aby se co nejrychleji objednal k lékaři a dal hemeroidům jednou provždy vale, […]

Nedávno jste se přesvědčila o tom, jak snadné je někomu radit a naopak jak těžké je vypořádat se se stejným problémem sám. Když jste totiž přišla na to, že vašeho manžela sužují hemeroidy, tak jste neváhala a tlačila jste ho plnou parou k tomu, aby se co nejrychleji objednal k lékaři a dal hemeroidům jednou provždy vale, dokud je to ještě možné. Stačilo, abyste si přečetla, jak je jejich odkládání riskantní a co to všechno může způsobit a měla jste okamžitě ve všem jasno a byla jste přesvědčená o tom, že pokud to nepůjde po dobrém, dotlačíte manžela do ordinace násilím.

Když nemoc udeří

Jenže to jste ještě netušila, že podobná katastrofa čeká i na vás. Stačilo pár let a vaše sedavá kancelářská práce se na vás projevila stejně jako na vašem manželovi. A vy jste najednou zjistila, jak je celá věc komplikovaná a jaký máte problém se s danou věcí někomu svěřit, natož pak zajít za lékařem. Když vás však jednou uviděl váš manžel, jak si opatrně sedáte, měl okamžitě ve všem jasno a na oplátku vás tentokrát k lékaři objednal on. Naštěstí to bylo k soukromému specialistovi, takže jste se necítila tak trapně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup