Selvintech nabízí zajímavou práci

Narazila jste na to u své kamarádky a nakonec vás to pohltilo také. Vaše kamarádka z vysoké školy si totiž našla zajímavou brigádu u Selvintechu. To je firma, která se zabývá výrobou dekorativních ozdob a také vánočních dekorací pro různé účely. Jsou to většinou ručně vyráběné ozdoby, které nedělají žádné stroje nýbrž obyčejní lidé jako jste […]

Narazila jste na to u své kamarádky a nakonec vás to pohltilo také. Vaše kamarádka z vysoké školy si totiž našla zajímavou brigádu u Selvintechu. To je firma, která se zabývá výrobou dekorativních ozdob a také vánočních dekorací pro různé účely. Jsou to většinou ručně vyráběné ozdoby, které nedělají žádné stroje nýbrž obyčejní lidé jako jste vy anebo kdokoli jiný, kdo si chce přivydělat. No a ta kamarádka ty ozdoby vyráběla naprosto pořád v každé své volné chvíli, dokonce si občas své pomůcky a materiál nosila i na nudné přednášky, aby se zabavila.

Zábava i výdělek v jednom

No a jednou už jste se na jedné takové přednášce také nudila k uzoufání a tak jste ji poprosila, zda byste jí mohla pomoci, protože v opačném případě hrozilo, že usnete. Vzala jste si návod a vyzkoušela jste to poprvé, podruhé, a pak už vám to docela šlo a tak jste navlékala jeden korálek za druhým. A bavilo vás to natolik, že další den jste si stejnou brigádu jako ona sjednala také a zůstala jste u ní dodnes. Je příjemné, dělat něco, co vás baví a ještě mít dobrý pocit z toho, že svým výrobkem uděláte někomu radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup