To nejlepší pro Vaše internetové úložiště

Využíváte datové schránky, ale nemáte schopný program, který se Vám o ně postará? My Vám představujeme Recomando, a sice plnohodnotný a spolehlivý software pro správu Vašich elektronických úložišť. Program disponuje skvělými funkcemi, které uživatelům zaručí naprostý požitek z používání. Určitě se bude hodit nejen automatické přihlášení, ale také dlouhodobá archivace odeslaných zpráv a příloh a elektronický […]

Využíváte datové schránky, ale nemáte schopný program, který se Vám o ně postará? My Vám představujeme Recomando, a sice plnohodnotný a spolehlivý software pro správu Vašich elektronických úložišť. Program disponuje skvělými funkcemi, které uživatelům zaručí naprostý požitek z používání. Určitě se bude hodit nejen automatické přihlášení, ale také dlouhodobá archivace odeslaných zpráv a příloh a elektronický podpis u všech formátů příloh. Nabízíme jej v několika variantách a je jen na Vás, co si vyberete. Jaká Vám bude nejvíce sedět. Chtějte kvalitu. Chtějte Recomando.

Verze podle Vašich preferencí

Náš sortiment skrývá čtyři verze tohoto oblíbeného programu pro správu elektronických úložišť. Verze „Start“ sice neuspokojí náročné uživatele, ale poslouží dobře v okrajovém případě. Dále také nabízíme o něco lepší typy – „Office“ a „Profi“. Tyto varianty jsou o poznání kvalitnější než předchozí verze. Nabízí například neomezený počet elektronických úložišť, což se může vyplatit. Poté se v našem sortiment objevuje i varianta „Office“ od LongTermValidator, která poslouží jako opravdu vychytaný a neuvěřitelně výkonný nástroj!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup