Už nám nestačí ani obyčejný podpis na papíře

Jak se celá naše společnost vyvíjí a pokrok jde neúprosně vpřed, tak nastávají pro každého člověka situace, kde si mnohdy ani neuvědomuje, že je součástí pokroku. Například elektronický podpis je často preferován před tím, který běžně používáme. Je vyvinut pro digitální data a také se díky počítačům může ověřit. V některých institucích už jinou parafu ani […]

Jak se celá naše společnost vyvíjí a pokrok jde neúprosně vpřed, tak nastávají pro každého člověka situace, kde si mnohdy ani neuvědomuje, že je součástí pokroku. Například elektronický podpis je často preferován před tím, který běžně používáme. Je vyvinut pro digitální data a také se díky počítačům může ověřit. V některých institucích už jinou parafu ani nevyžadují. Většinou se jedná o státní správu, zdravotní pojišťovny nebo internetové bankovnictví. Samozřejmě i datové schránky jej vyžadují. Je to tím, že informační technologie nám takovou parafu umožňují.

Za vším stojí matematika

Pro obyčejné smrtelníky, http://shop.ben.cz/cz/421104-operacni-zesilovace-pro-obycejne-smrtelniky.aspx jak říkáme lidem, kteří nedokážou rozložit nulu, je matematika labyrint čísel se slepou ulicí. Není pro ně východiska. Kdežto pro ty, kteří na vysokých školách nulu rozkládají, je počítačová signatura potěšením. Jsou to vlastně jen samé vzorce, shody a podivně se střídající číslice jedna a nula. Výsledkem je ale parafa ověřená s výsledkem nepopiratelným.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup