Za super cenu

Potřebovali byste sehnat někoho, kdo by se postaral o stěhování vašich rodičů či přátel, kteří si bohužel sami neporadí, a vy pomoci nemůžete, protože nemáte tak velké auto? Samozřejmě se postaráte o přesun oblečení a drobností, na které nikoho nepotřebujete, ale co se týká skříní, gauče, postelí a dalších objemných kousků, to bude chtít někoho […]

Potřebovali byste sehnat někoho, kdo by se postaral o stěhování vašich rodičů či přátel, kteří si bohužel sami neporadí, a vy pomoci nemůžete, protože nemáte tak velké auto? Samozřejmě se postaráte o přesun oblečení a drobností, na které nikoho nepotřebujete, ale co se týká skříní, gauče, postelí a dalších objemných kousků, to bude chtít někoho zkušeného, kdo nic neodře a nerozbije? Potom jsme vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat a v Praze jsme vám k dispozici během několika hodin i bez předchozího objednání.

Klidně i mezinárodně

Samozřejmě se nezabýváme pouhým přesunem věcí z bytu do bytu či domu. Své služby poskytujeme, i když se jedná o kanceláře, velké haly, státní instituce nebo nějaké provozovny. Nejčastěji se staráme o přesun věcí v rámci naší republiky, ale není problém zajistit ani mezinárodní převoz, který je někdy zkrátka zapotřebí. I kdybyste potřebovali přestěhovat nějaké těžké předměty, můžete se na nás obrátit s jistotou, že bude vše v pořádku a bez jediného škrábnutí. Důvěřujte zkušeným, kteří se vám rádi zaručí za dobře odvedenou práci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup