Základní dodatečné funkce pohovek

Tím základním, co rozkládací pohovky nabízejí, jsou jednak úložné prostory, jednak možnost přeměny pohovky na lůžka – více, či méně rovnocennou alternativu klasické postele. Poslední dobou se stala módní také řešení, kdy jednoduchou úpravou například opěradel zad se dá měnit sklon opírání, nebo lze i vysunout opěrky hlavy, či upravit područky do polohy dle naší […]

Tím základním, co rozkládací pohovky nabízejí, jsou jednak úložné prostory, jednak možnost přeměny pohovky na lůžka – více, či méně rovnocennou alternativu klasické postele. Poslední dobou se stala módní také řešení, kdy jednoduchou úpravou například opěradel zad se dá měnit sklon opírání, nebo lze i vysunout opěrky hlavy, či upravit područky do polohy dle naší chuti.

Nejen jedna přídavná funkce

Není to tak samozřejmě vždycky, ale výrobci těchto pohovek se snaží do svého výrobku většinou integrovat nejméně dvě přídavné funkce. Je to možnost udělat z pohovky lůžko a zároveň vytvořit v pohovce i co nejvíce úložného prostoru. V některých modelech jsou tyto dvě funkce vyváženy, někdy je ale kladen větší důraz na jednu z nich na úkor té druhé. Proto je důležité si před koupí tyto všechny aspekty zjistit, abychom si domů pořídili to, co bude nejlépe sloužit našim potřebám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup