Zázemí u rybníka

Kousek za vaší obcí máte parádní rybník, o který se pravidelně s ostatními místními rybáři staráte. Je to taková vaše srdeční záležitost, mít svůj milý rybník v pořádku, jak se sluší a patří tak, abyste v něm vždycky měli dostatek ryb k odlovu a okolo rybníka aby bylo čisto a uklizeno, tedy žádné odpadky, hromady hnoje a kopřivy, jak […]

Kousek za vaší obcí máte parádní rybník, o který se pravidelně s ostatními místními rybáři staráte. Je to taková vaše srdeční záležitost, mít svůj milý rybník v pořádku, jak se sluší a patří tak, abyste v něm vždycky měli dostatek ryb k odlovu a okolo rybníka aby bylo čisto a uklizeno, tedy žádné odpadky, hromady hnoje a kopřivy, jak to je občas u jiných rybníků k vidění. Ale stále vám tam i tak něco chybělo. Prostě jste u toho rybníka postrádali spolehlivé zázemí, kam byste si mohli odložit některé své vybavení a uschovat židličky, abyste je nemuseli neustále vláčet sem a tam anebo se bát o jejich odcizení. Zkrátka toužili jste po nějaké malé chatce.

Rychle a za dobrý peníz

Jenže klasická zděná chata pro vás byla naprosto nedostupná a navíc se nikomu nechtělo vstupovat do řízení s místním úřadem. Proto jste uvažovali o umístění nějaké vysloužilé unimobuňky, ale nepodařilo se vám sehnat žádnou zachovalou za dobré peníze. Nakonec jste narazili na mobilní domy a to bylo konečně to pravé. Vybrali jste si takový ideální, za který jste ani nemuseli zaplatit moc peněz a nyní jste spokojení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup