Změňte své rolety na modernější variantu

Předokenní rolety jsou stále častěji montovány na domy, jsou totiž velice praktickou vymožeností, a zároveň svým vzhledem vhodně doplňují exteriér domu. Přinášejí samé výhody. Jistě neprohloupíte, pořídíte-li si u nás tento stínící systém. Rozlišujeme dva základní typy, a to rolety, které se hodí pro montáž na již postavený dům, a na ty, které se instalují […]

Předokenní rolety jsou stále častěji montovány na domy, jsou totiž velice praktickou vymožeností, a zároveň svým vzhledem vhodně doplňují exteriér domu. Přinášejí samé výhody. Jistě neprohloupíte, pořídíte-li si u nás tento stínící systém.
Rozlišujeme dva základní typy, a to rolety, které se hodí pro montáž na již postavený dům, a na ty, které se instalují během stavby nového domu. Zabudovávají se totiž přímo pod omítku, a jejich konstrukce je přirozenou součástí domu. U starších domů je pak hliníková schránka umístěna viditelně nad oknem.

Typy rolet a lamel

Na vkusu každého zákazníka zůstává, jaké si zvolí rolety i typ lamel. Lamely jsou většinou hliníkové, s výplní, kterou je izolační polyuretanová pěna. Mohou být také z plastu, jde o levnější variantu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup