Značka s poctivou recepturou a tradičním vyráběním

Již od roku 1992 se začalos výrobou velice chutné pochoutky. Zmrzlina se dostala do povědomí lidí a je oblíbena dodnes. Prošla spoustou zdokonalení, ale stálo za to čekat na nejlepší chutě. Dodávka těchto laskomin spolu s dalšími cukrárenskými výrobky Z Velkého Ořechova nad Luhačovičkou se stal rázem pověstným. Zájem o výrobky Adria Gold neustále rostly […]

Již od roku 1992 se začalos výrobou velice chutné pochoutky. Zmrzlina se dostala do povědomí lidí a je oblíbena dodnes. Prošla spoustou zdokonalení, ale stálo za to čekat na nejlepší chutě. Dodávka těchto laskomin spolu s dalšími cukrárenskými výrobky Z Velkého Ořechova nad Luhačovičkou se stal rázem pověstným.

Zájem o výrobky Adria Gold neustále rostly

Hned v roce 1993 se zprovoznily prostory, kde se zmrzlina začala vyrábět ve větším stylu a dodávala i lokality kilometrově v delší vzdálenosti, jako je Zlínský kraj. Obliba této laskominy neustále nabývala na oblibě. Stejně jako dnes. Pokud prodáváte a nabízíte lidem špičkově dochucené produkty s čerstvými surovinami, tak jistě nikdy neodolají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup