Zvolte si ozdobu, která vás vystihne

Ještě před pár lety se jednalo o spíše extravagantní ozdobu pro dospívající dívky. Dnes je již oblíbený mezi všemi věkovými kategoriemi. Řeč je o piercingu do pupíku. Tato ozdoba se v posledních letech stala velice oblíbenou především pro její originalitu a variabilitu. Pokud přemýšlíte nad tím, jak zvýraznit svoji originalitu a krásu, pak je piercing jasná […]

Ještě před pár lety se jednalo o spíše extravagantní ozdobu pro dospívající dívky. Dnes je již oblíbený mezi všemi věkovými kategoriemi. Řeč je o piercingu do pupíku. Tato ozdoba se v posledních letech stala velice oblíbenou především pro její originalitu a variabilitu. Pokud přemýšlíte nad tím, jak zvýraznit svoji originalitu a krásu, pak je piercing jasná volba. Výhodou tohoto šperku je také to, že pokud nebudete chtít, tak o něm nemusí nikdo ani vědět, což oceníte především v případě některých zaměstnání.

Chcete být každý den jiná?

Piercing do pupíku je navíc velice variabilní, jednotlivé ozdoby se dají velice rychle vyměnit a mohou se tak stát pěným doplňkem vašeho outfit. Můžete díky němu vyjádřit svoji náladu, názor na život, nebo třeba životní událost. Třeba těhotenský piercing, který je ve tvaru dudlíku všem oznámí, že vaše bříško již brzy nebude zdobit jen piercing ale, že se bude podstatně zvětšovat. Pokud chcete být elegantní, pak můžete zvolit jednoduchý šperk s některým ze vzácných kamenů. Záleží jen na vás, jaký styl ozdoby si vyberete a jak moc jej budete ukazovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup