3 tipy na ty nejlepší dárky pro vašeho muže

Přemýšlíte, do čeho investovat, abyste měli doma spokojeného muže? Všechny jistě víme, jaký je to průšvih, když jste nyní s partnerem neustále spolu a už vám dochází nápady na to, co můžete dělat. Přeci jen je potřeba se alespoň v rámci části dne věnovat své práci doma, vaření, uklízení, a mít i chvilku na odpočinek […]

Přemýšlíte, do čeho investovat, abyste měli doma spokojeného muže? Všechny jistě víme, jaký je to průšvih, když jste nyní s partnerem neustále spolu a už vám dochází nápady na to, co můžete dělat. Přeci jen je potřeba se alespoň v rámci části dne věnovat své práci doma, vaření, uklízení, a mít i chvilku na odpočinek jen sama se sebou. Jinak bychom se z toho brzy zbláznily. Pokud ale váš muž neví, jak se zabavit, možná je na vás, abyste vymyslela nějakou činnost, ze které bude nadšený a která mu zpříjemní všední dny nebo i víkendy ve vaší společnosti.

I muži si hrají

  1. Domácí dílna. Jeho soukromá svatyně, kde si bude moci vytvářet vlastní výrobky, leccos spravit nebo vymyslet technické vychytávky, které poslouží celé rodině.
  2. Hudební pokoj nebo studio. Má váš partner zálibu v hudbě, ale bohužel se neshodnete na tom, který žánr je ten nejpříjemnější na poslech? Není lepší řešení než vytvořit mu doma jeho soukromý hudební pokoj, kde si bude poslouchat na co bude mít náladu a kde ho nikdo nebude rušit.
  3. Herní PC. Říkáte, že uchylovat se ke koupi herního počítače je nesmysl? Možná změníte názor, až zjistíte, jak spokojený je s ním váš muž. V každém z nich je stále přítomno malé dítě, jak se říká. Nechte ho si tedy hrát!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup