Dětské overaly

Když se řekne overal, představíte si kus oblečení, který se vrátil do módy a ženy ho nosí hlavně v létě. Možná tento kousek máte ve skříni, třeba vypadá i velmi vkusně, ale dojít si v něm na toaletu je hotová katastrofa! U novorozenců je tomu však jinak. Pro maminky i miminka je to dokonalý kus oblečení! Najdeme […]

Když se řekne overal, představíte si kus oblečení, který se vrátil do módy a ženy ho nosí hlavně v létě. Možná tento kousek máte ve skříni, třeba vypadá i velmi vkusně, ale dojít si v něm na toaletu je hotová katastrofa! U novorozenců je tomu však jinak. Pro maminky i miminka je to dokonalý kus oblečení! Najdeme overaly na spaní, na den a potom zateplené, které se používají místo bundičky. Rodiče si tento kus oblečení chválí zvlášť kvůli tomu, že miminka jsou v něm celá zabalená a nikde nenachladnou a na záchod na rozdíl od nás chodit nemusí. A co teprve merino overal?

Zkuste něco lepšího!

Vychvalované dětské overaly mají více důvodů, za jednou je to kvůli tomu, že kojenec je v něm pěkně zaizolován, druhou výhodou je i oblékání, které je velmi snadné, a nemusíte se zabývat více kusy oblečení. Když děti povyrostou, overaly mají rády alespoň na spaní, prostě se to nikde neshrnuje! Co se týče malých dětí, je merino overal tou správnou volnou. Díky tomu, že se jedná o materiál, který je plně funkční, dítě se nejen cítí v oblečení pohodlně, ale rodiče mohou být v klidu, protože tělesná teplota miminka, je právě pro tento kousek oblečení správně regulována!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup