Povinné čekání

Dlouho a usilovně jste přemýšlela nad pravým smyslem nekonečného čekání ve frontě na poště vždy, když potřebujete poslat svou zásilku. Nikdy Vám totiž nešlo na rozum, že je to pokaždé naprosto stejné a že to není možné udělat jinak, lépe. Pokaždé je tam mnoho lidí, pokaždé fronta vázne, pokaždé se něco zkomplikuje a nová čísla […]

Dlouho a usilovně jste přemýšlela nad pravým smyslem nekonečného čekání ve frontě na poště vždy, když potřebujete poslat svou zásilku. Nikdy Vám totiž nešlo na rozum, že je to pokaždé naprosto stejné a že to není možné udělat jinak, lépe. Pokaždé je tam mnoho lidí, pokaždé fronta vázne, pokaždé se něco zkomplikuje a nová čísla na elektronickém pořadníku naskakují vždy tak nekonečně pomalu. A trvalo Vám to skutečně dlouho, ale troufáte si tvrdit, že se Vám povedlo odhalit jistý vyšší smysl tohoto čekání.  

Všechno má svůj smysl

Jedná se vlastně o sociální službu. Takovou pomoc pro lidi staré, opuštěné a vůbec pro všechny, kteří si nemají s kým popovídat. Protože již máte dlouhodobě odpozorováno, že tyto typy lidí se v těchto místech a situacích cítí vždy velice spokojeně. Čekajícím zákazníkům totiž nezbývá nic jiného, než těmto lidem minimálně odpovídat na jejich otázky, a mnozí si s nimi ještě i rádi začnou povídat, aby si ukrátili nastalou dlouhou chvíli. Takže teď je Vám to už naprosto jasné. Kdyby existovala nějaká rychlá balíková služba s vyzvednutím přímo doma, všichni tito osamělí lidé by byli nešťastní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup