Mít firmu v pražském centru je velkou výhodou

Uvažovali jste někdy o tom, že byste měli sídlo firmy přímo v pražském centru? Pokud ano, můžeme Vám pomoci splnit Vaše sny v realitu. Nabízíme Vám totiž virtuální kanceláře za velice nízké ceny na dvou prestižních adresách (Karlovo náměstí na Praze 2 a Husinecká ulice na Praze 3). poblíž obou těchto adres se samozřejmě nachází […]

Uvažovali jste někdy o tom, že byste měli sídlo firmy přímo v pražském centru? Pokud ano, můžeme Vám pomoci splnit Vaše sny v realitu. Nabízíme Vám totiž virtuální kanceláře za velice nízké ceny na dvou prestižních adresách (Karlovo náměstí na Praze 2 a Husinecká ulice na Praze 3). poblíž obou těchto adres se samozřejmě nachází také parkoviště.

Vybavení virtuální kanceláře není špatné

O výbavu Vaší virtuální kanceláře nemusíte žádné obavy. Sídlo firmy je vybaveno již v základní verzi vlastní pevnou telefonní linkou, která bude přesměrována na číslo dle Vašeho výběru a také poštovní schránkou na firemní korespondenci. K dispozici Vám bude dle Vaší potřeby umožněno používat zasedací místnost. Zasedačku můžete využít například při komunikaci se zákazníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup