Nevyhnutelná depilace

Bohužel je to tak, tak se nám to líbí nebo ne, že všechny typy kůže jsou místy opatřeny chloupky na nejrůznějších lokalitách těla. Většina dam, zůstaneme-li u ženského pokolení, má touhu, docílit trvalého odstranění těchto chloupků. To jde však velmi obtížně, neboť aby tato situace nastala, musely by být zničeny i buňky kořínků tak, aby […]

Bohužel je to tak, tak se nám to líbí nebo ne, že všechny typy kůže jsou místy opatřeny chloupky na nejrůznějších lokalitách těla. Většina dam, zůstaneme-li u ženského pokolení, má touhu, docílit trvalého odstranění těchto chloupků. To jde však velmi obtížně, neboť aby tato situace nastala, musely by být zničeny i buňky kořínků tak, aby z nich již další chloupky nemohly vyrůstat. A to je situace prozatím prakticky nemožná.

Na vině jsou i hormonální změny

Každý člověk totiž prochází hormonálními změnami, které způsobují neustále narůstání dalších a dalších chloupků, i když by se na první pohled mohlo zdát, že jsou dokonale vymýceny. Významné jsou například hormonální změny u žen v pravidelných měsíčních cyklech, ale i v období těhotenství, v menopauze nebo v období nejrůznějších hormonálních poruch. Pokud však dáte přednost pravidelnému a častému vytrhávání chloupků i s kořínky, dojde k oslabování ložiska chloupku, a tím pádem i ke zmírnění jeho dalšího růstu. A právě proto se depilace voskemstala jednou z nejpoužívanějších metod pro potlačování nadměrného růstu chloupků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup