Rozvoz léčiv Chrudimi a okolí

Nabídka služeb, se kterými za občany Chrudimska přichází lékárna s rozvozem Chrudim, je nabídkou, která se snaží o jejich maximální spokojenost. Kromě nadstandardně širokého sortimentu zboží je to například i specializace na prodej zdravotních pomůcek. Ty se staly už před deseti lety součástí lékárny. Nově tuto službu doplňuje možnost nechat si zdravotní potřeby na poukaz […]

Nabídka služeb, se kterými za občany Chrudimska přichází lékárna s rozvozem Chrudim, je nabídkou, která se snaží o jejich maximální spokojenost. Kromě nadstandardně širokého sortimentu zboží je to například i specializace na prodej zdravotních pomůcek. Ty se staly už před deseti lety součástí lékárny. Nově tuto službu doplňuje možnost nechat si zdravotní potřeby na poukaz dovézt zdarma až domů. Tuto nabídku rozvážení zboží mají k dispozici i zákazníci e-shopu, kteří za ni zaplatí mírný poplatek. Je to rychlá a spolehlivá služba, kterou jistě občané ocení.

Nabídka rozvozu léčiv

Lékárna „Pod Břečťanem“ v Chrudimi je jednak lékárnou v tomto regionu jednoznačně největší a jednak nabízí nadstandardní služby nad rámec fungování lékáren základního typu. Samozřejmostí je například nabídka zboží v e-shopu a velmi potěšitelnou službou je i možnost zakoupit přímo v lékárně nejrůznější zdravotnické potřeby. Na tuto službu se lékárna s rozvozem Chrudim dlouhodobě specializuje. Nově pak zahájila rozvážení zdravotních pomůcek na poukaz a zboží, které si zákazníci zakoupili prostřednictvím internetu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup