Šperk nebo praktická pomůcka

V případě žen je výběr hodinek tak trochu i citlivější záležitostí. Musí odpovídat nejen velikost, ale rozhoduje tvar a řemínek, protože většinou by měly hodinky ladit k dennímu outfitu. Na druhou stranu je skutečně velký výběr a ženské hodinky nabízí rozličný sortiment. Poté si každá žena může najít ty své vysněné nebo s odpovídajícími funkcemi, které jí budou vyhovovat. Případně může vsadit i na oblíbenou značku nebo dokonce zaměřit svůj výběr na původ země. A bezpochyby takové švýcarské ženské hodinky mají co nabídnout a předně nemusí se do nich investovat ani velká částka, zvláště když si je můžete pořídit v případné akci nebo slevě. Na funkci a přesnosti to rozhodně neubere.

dámské hodinky

Do společnosti i pracovní schůzku

Pokud na chvíli zůstaneme u švýcarských hodinek, poté se nejvíce můžete setkat se značkou Adriatica, Atlantic a Aviator, přirozeně existují i další skvosty z této země, ale o těchto značkách se ví po celém světě a každá milovnice hodinek je rozhodně zná. Tyto elegantní dámské hodinky se hodí jak do práce, tak i na důležitou schůzku, protože svým provedením charakterizují osobnost, která je jejich nositelkou. Kdo ovšem miluje diamanty a chce je mít osazené v hodinkách, poté by se měl zaměřit na značku Roamer Saphira Diamond. Malé třpytící se skvosty na ciferníku dodávají hodinkám skutečnou podstatu vznešenosti. Jejich neodolatelný vzhled podtrhne náramek, který je u některých modelů vyroben částečně z keramického sintru. Není to přirozeně náhodou, přece jenom bude skvěle vypadat na ruce, ale především zajišťuje bezpečné nošení.

sportovní hodinky

Nezapomeňte na sportovní verzi hodinek

Ze společenské akce se přesuneme do fitka. Spotovní aktivity se v dnešní době dají skvěle zaznamenat a tentokrát k tomu poslouží dámské sportovní hodinky, které opět nezklamou svým vzhledem, ale navíc prozradí, jak to s danou sportovní aktivitou vypadá. Poslouží skvěle i na procházce, zvláště když chcete mít informaci o tom, kolik kroků jste ušli. Opět nechybí bohatý výběr značek i designových hodinek, které si lze vybrat, nebo se můžete zaměřit na nabídku jejich sportovních funkcí.