Chvilka jenom pro sebe

Stále hektičtější doba na nás vyvíjí až příliš mnoho tlaku, který negativním způsobem ovlivňuje naší psychiku. Ovšem negativní důsledky mohou postihnout i naší fyzickou schránku. Čas od času bychom si tedy měli dopřát alespoň trochu relaxace, třeba v podobě uvolňující masáže. Už dávno neplatí, že se podobným požitkům mohou oddávat jenom jedinci, kteří se musí dlouhodobě […]

Stále hektičtější doba na nás vyvíjí až příliš mnoho tlaku, který negativním způsobem ovlivňuje naší psychiku. Ovšem negativní důsledky mohou postihnout i naší fyzickou schránku. Čas od času bychom si tedy měli dopřát alespoň trochu relaxace, třeba v podobě uvolňující masáže. Už dávno neplatí, že se podobným požitkům mohou oddávat jenom jedinci, kteří se musí dlouhodobě potýkat s bolestmi pohybového aparátu. I když je pravda, že některé masáže mají opravdu natolik uvolňující účinek, že se díky nim můžete zbavit bolestí nejrůznějšího spektra.

Masáž jenom za předpokladu, že je tělo v dobré kondici?

Masáže mají navozovat hlavně příjemné a uklidňující pocity, přesto mohou pro rozbolavělé tělo představovat jistou zátěž. Hloubková masáž tak není určena pro jedince s kocovinou nebo s oslabenou imunitou. Zatímco o saunování je známo, že dokáže nemocím předcházet, případně urychlit jejich průběh. V případě masáže tomu je přesně naopak. A podobně je tomu i s psychikou. Pokud vás trápí psychický problém, nebudete se moci na masáž soustředit a úplně se uvolnit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup