Každý z nás to zná

Plastovým jednorázovým obalům už dávno odzvonilo, to ví už přeci každý. Jednak to bylo zamezeno vládou a jednak už se více jednotlivců zamýšlí nad tím, co bude s planetou, až tu my už nebudeme a jaké dopady to má na životní prostředí. Dříve patřil plast neodmyslitelně do našich životů a bohužel stále ještě v mnohých ohledech patří. S tím je ale potřeba něco udělat. Co využít jedlé nádobí?

174_banner-1364x1024-kombinace-02

Samozřejmě už se to děje

Ano, už máme papírové a bambusové alternativy a snažíme se jich co nejvíce využívat. Někdy ale například taková papírová brčka udělají velkou neplechu, rozmočí se nám ve studeném nápoji a člověk má pak pocit, že mu chuť papíru zůstává na jazyku. Ale jsou tu i tací, kteří mají zajímavé a neotřelé řešení, které je navíc užitečné a velice nápadité. Jedná se o jedlé talíře, příbory a lžičky, a tím myslíme vše, na co si vzpomenete – kelímky, talíře i příbory.

135-1_ggj

Rodinná sešlost dostane nový rozměr

Blíží se zase víkend a vaši příbuzní se ohlásili na návštěvu. Samozřejmě jich chce přijet daleko více, než jste předpokládali. Takže už teď v týdnu s manželem nebo přítelem vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě, co přichystáte a hlavně, kdo pak bude uklízet ty hory nádobí. V minulosti jste to řešili papírovými kelímky a tak dále. Po přečtení tohoto článku ale přeci už víte, že váš problém můžete vyřešit skvělou alternativou, jakou je jedlé nádobí výhodné sady, a o zábavu budete mít postaráno. Nicméně problém vám jeden asi přibude – vaši příbuzní a rodina odteď budou chtít jezdit na návštěvu každý víkend! Ale co byste pro ně neudělali, když ty jedlé kelímky jsou tak lahodné! Kdo by si nechtěl dát kávu a poté si kelímek sníst a uklidí tím tak po sobě všechno takzvaně ušpiněné nádobí. Vy jako hostitelé tedy už nebudete muset nic řešit nebo dokonce až do večera náročně uklízet po proběhlé návštěvě!