Každý z nás to zná

Plastovým jednorázovým obalům už dávno odzvonilo, to ví už přeci každý. Jednak to bylo zamezeno vládou a jednak už se více jednotlivců zamýšlí nad tím, co bude s planetou, až tu my už nebudeme a jaké dopady to má na životní prostředí. Dříve patřil plast neodmyslitelně do našich životů a bohužel stále ještě v mnohých ohledech patří. […]

Plastovým jednorázovým obalům už dávno odzvonilo, to ví už přeci každý. Jednak to bylo zamezeno vládou a jednak už se více jednotlivců zamýšlí nad tím, co bude s planetou, až tu my už nebudeme a jaké dopady to má na životní prostředí. Dříve patřil plast neodmyslitelně do našich životů a bohužel stále ještě v mnohých ohledech patří. S tím je ale potřeba něco udělat. Co využít jedlé nádobí?

174_banner-1364x1024-kombinace-02

Samozřejmě už se to děje

Ano, už máme papírové a bambusové alternativy a snažíme se jich co nejvíce využívat. Někdy ale například taková papírová brčka udělají velkou neplechu, rozmočí se nám ve studeném nápoji a člověk má pak pocit, že mu chuť papíru zůstává na jazyku. Ale jsou tu i tací, kteří mají zajímavé a neotřelé řešení, které je navíc užitečné a velice nápadité. Jedná se o jedlé talíře, příbory a lžičky, a tím myslíme vše, na co si vzpomenete – kelímky, talíře i příbory.

135-1_ggj

Rodinná sešlost dostane nový rozměr

Blíží se zase víkend a vaši příbuzní se ohlásili na návštěvu. Samozřejmě jich chce přijet daleko více, než jste předpokládali. Takže už teď v týdnu s manželem nebo přítelem vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě, co přichystáte a hlavně, kdo pak bude uklízet ty hory nádobí. V minulosti jste to řešili papírovými kelímky a tak dále. Po přečtení tohoto článku ale přeci už víte, že váš problém můžete vyřešit skvělou alternativou, jakou je jedlé nádobí výhodné sady, a o zábavu budete mít postaráno. Nicméně problém vám jeden asi přibude – vaši příbuzní a rodina odteď budou chtít jezdit na návštěvu každý víkend! Ale co byste pro ně neudělali, když ty jedlé kelímky jsou tak lahodné! Kdo by si nechtěl dát kávu a poté si kelímek sníst a uklidí tím tak po sobě všechno takzvaně ušpiněné nádobí. Vy jako hostitelé tedy už nebudete muset nic řešit nebo dokonce až do večera náročně uklízet po proběhlé návštěvě!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup