Prostěradlo jako základní krok k příjemnému spánku

Už si ani nepamatujete, kdy jste se naposledy dobře vyspali? Ať už je důvodem vašeho nevyspání cokoliv, odpočinek během noci si můžete alespoň zpříjemnit vhodně zvoleným ložním prádlem. Protože právě vyhovující materiál může být jedním z kroků vedoucích k tomu, že se ráno budete opět probouzet plni energie a elánu. Co takhle vsadit na královský materiál – satén? Ten se v poslední době dostává do popředí a není divu, jeho vlastnosti vás totiž potěší ve všech ohledech. Pořiďte si do ložnice nové a moderní saténové povlečení a saténové prostěradlo a věřte, že se postarají o váš pohodlnější spánek.

povleceni-saten-140x200-70x90cm-cerna

Vlastnosti bavlněného saténu, které oceníte:
Ø   JEMNOST A HEBKOST
U materiálu jako je satén se můžete spolehnout na to, že bude vždy jemný a příjemný na dotek. V kontaktu s vaší pokožkou vám tak poskytne opravdové pohodlí a komfort během vašeho odpočinku. Nechte se unést na vlně dokonalé jemnosti a hebkosti a užijte si libé pocity nejen při usínání, ale také při spánku jako takovém.
Ø   NEMAČKAVOST
Kromě jemnosti a hebkosti je další skvělou vlastností bavlněného saténu také jeho nemačkavost. Tudíž není vůbec nutné saténové prostěradlo ani povlečení, jakkoliv narovnávat, uhlazovat nebo žehlit. Tím pádem si ušetříte čas s jeho údržbou.

ceske-satenove-prosteradlo-luxury-collection-80x200cm-smetanove

Ø   HŘEJIVOST
V zimě vás pak bavlněný satén snadno zahřeje, a to i během mrazivých nocí. Nebudete tak drkotat zuby zimou, ale naopak bude stačit se jen pohodlně zachumlat a užít si příjemné teplo.
Ø   CHLADIVÝ EFEKT
A jak tomu bude v létě? Nemusíte se obávat, že by vám bylo v posteli s doplňky ze saténu horku. V teplejším období vás zase příjemně ochladí.
Široký výběr rozměrů
Vyberte si z široké nabídky rozměrů jak u saténového povlečení, tak i u prostěradel. Nechybí varianty na jednolůžko a dvojlůžko, ani na francouzské přikrývky.
Oslňte vašeho partnera tímto novým ložním prádlem a uvidíte, že se setká s velkým úspěchem.